Genel 13 ŞUBAT 2009 / 10:27

Sistaş Bakü’de ofis açtı

Özel haberleşme sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan Sistaş, iş ortağı its ile Bakü’de ofis açtı.

Özel haberleşme sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan Sistaş, iş ortağı its ile Bakü’de ofis açtı.


Sistaş Bakü ofisi, Alcatel-Lucent ürünlerinin satışını yapacak ve bölgedeki mevcut Alcatel-Lucent müşterilerine destek verecek. Sistaş, Bakü ofisiyle, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa ve Tahran’daki ofislerine bir yenisini eklemiş oldu.

Sistaş Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Çadırcı, Bakü ofisini açma gerekçelerini bölgedeki potansiyel iş hacmini değerlendirmek ve faaliyet alanlarını genişletmek olarak özetledi. Çadırcı, “Yaklaşık 10 milyon nüfuslu Azerbaycan’da iletişim teknolojilerine ihtiyaç büyük. Ağırlıklı olarak odaklanacağımız sektörler sanayi, turizm, teknoloji, perakende ve finans olacak. Gelişmekte olan ekonomiler arasında önemli bir konuma sahip olan bu ülkede akıllı santraller, veri iletişim çözümleri ve telekomünikasyon yazılımları gibi çözümlerimizle yer alacağız. Bakü ofisimizle, Türkiye ekonomisine ve bilişim sektörüne de önemli katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun