Genel 09 MART 2012 / 13:00

Sınavlara hazırlanmak artık daha kolay

Sınavlara hazırlanmak Vitamin'le daha kolay

Eğitim destek platformu Vitamin, ücretsiz üyelik modeli ile tüm öğrencilere açıldı. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu ilköğretim ve lise derslerine, çalışma planlarına, interaktif etkinliklere günlük kısıtlamalar dahilinde ücretsiz olarak ulaşılabilecek. Vitaminegitim.com ile vitamin uygulamalarının yanı sıra eğitim alanında hizmet veren markaların içeriklerine de Vitamin referansı ile ulaşılabilecek. Aralarında internette ilk kez uygulanacak olan ve başka hiçbir yerde bulunmayan hizmetlere, Özel Dershaneler Birliği Derneği tarafından Vitamin kullanıcılara özel hazırlanan canlı SBS, YGS, ve LGS sınavlarına da ulaşmak mümkün olacak.

Öğrencileri geleceğe hazırlamak adına hazırlanan sitede, bütün branşlara dair konulara ulaşmak mümkün olacak. Bunun yanı sıra Vitamin’in akıllı performans sistemiyle öğrencilerin hangi konuyu öğrenip öğrenmediği, hangi konularda çalışmaları gerektiği siteye girilerek görüntülenebiliyor. Bu konular interaktif etkinliklerle öğrencilerin sıkılmayacağı bir şekilde aktarılabiliyor.

Siteye bu bağlantıdan erişebilirsiniz.
YORUMLAR
cansu 14 MART 2012 / 21:58 0 0
vitamin.comda ne varki
senem 12 MART 2012 / 14:58 0 0
sizin bunu cevaplamanızı bekliyorum
senem 12 MART 2012 / 14:57 0 0
gerçettende bu vitamineğitim çok güzel herkeze tavsiye ederim
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun