Genel 17 AĞUSTOS 2010 / 12:58

Şimdi Wii Party Zamanı

Parti zamanlarına özel Wii Party, 13 farklı oyun moduyla geliyor.

Parti zamanlarına özel Wii Party, 13 farklı oyun moduyla geliyor.


Nintendo, 80’den fazla mini oyunun yer aldığı yeni oyunu Wii Party’yi duyurdu. Bu sayede oyuncular kendi yarattıkları Wii karakterlerini şimdiye kadar görmedikleri şekillerde oyuna dahil edebiliyor. 13 farklı oyun modu ile gelen bu oyunda birden çok oyun yer alıyor.

Ev Partisi modundaki Sakla ve Avla oyununda odanın içerisinde saklanmış olan Wii Remote kumandasını arayacaksınız. Kumanda ara sıra yerini belli etmek için sesler çıkaracak. Saatli Bomba oyununda da tik tak öten bir Wii Remote’u sallamadan elden ele geçirmeye çalışacaksınız.

Wii Party’de ayrıca Çiftler İçin Oyunlar ve Parti Oyunları modları da sunuluyor. Bu modlarda karşınıza çıkan engelleri diğer oyuncularla birlikte ya da karşılıklı yarışarak aşmanız gerekiyor.

Parti Oyunları modunda Board Game Adasını ziyaret edebilirsiniz. Bu adada zar atarak karelerden oluşan bir patikada uzun bir yolculuk sonunda dağın zirvesine ulaşmaya çalışacaksınız. Karelerde mini oyunlar ve süprizler sizi bekleyecek. Oyun seçmekte zorlandığınızda rehberiniz Parti Phil zamanınıza göre size mini oyunlar önerecek.