Genel 13 MAYIS 2010 / 12:43

sigortam.net'te yeni bir isim

sigortam.net'in Pazarlama, İş Geliştirme ve CRM'den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Sevil Mert getirildi.

sigortam.net'in Pazarlama, İş Geliştirme ve CRM'den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Sevil Mert getirildi.


2006 yılından itibaren Teknoloji Holding bünyesinde 4 ayrı internet projesinin hayata geçirilmesinde aktif görev alan Sevil Mert, Türkiye'nin ilk izinli pazarlama platformu olan SüperTeklif projesinin de kuruluşundan itibaren Pazarlama ve İş Geliştirme süreçlerini yönetti. Sevil Mert, çalışma hayatına 1999 yılında üniversite eğitimi devam ederken Egebank Çağrı Merkezi'nde başladı ve 2000-2004 yılları arasında TEB, Ziraat ve Halk Bankası Alternatif Dağıtım Kanalları hizmetlerini veren Bileşim A.Ş.'de görev aldı. 2004 yılı sonunda Finansbank Alternatif Dağıtım Kanalları'nda Çağrı Merkezi, IVR ve Mobil Uygulamalar Ürün Yönetimi'nden sorumlu olan Mert, pek çok projeye imza attı.

Sevil Mert lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Bölümü'nde yaptı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun