Genel 01 EKİM 2008 / 09:59

Siemens'ten işitme cihazı kullananlara özel telefon

Siemens SHC ve Siemens Audology ortaklığıyla geliştirilen yeni ürün, işitme cihazı kullanıcılarına konforlu görüşme imkanı sunacak.

Siemens SHC ve Siemens Audology ortaklığıyla geliştirilen yeni ürün, işitme cihazı kullanıcılarına konforlu görüşme imkanı sunacak.


Siemens Pure işitme cihazı, bluetooth özelliği bulunan gigaset el cihazı ile çalışıyor.Yani bluetooth üzerinden telefonla kablosuz iletişim imkanı sunuyor. İşitme güçlüğü çekenlerin,  telefon görüşmesi sırasında telefonu işitme cihazına yakın tutmaktan kaynaklanan fiziksel sorunlarını ortadan kaldırarak konforlu bir görüşme imkanı sağlıyor.Ürün bir adet işitme cihazı (Siemens Pure Hearing Aids) ve bir adet Tek-Set‘ten (kablosuz yayılım ünitesi) oluşuyor.Konuşmalar el cihazına gerek duyulmadan Tek-Set'in dahili mikrofonu üzerinden yapılıyor. Görüşmeyi dinleme ise el cihazıyla bluetooth üzerinden bağlantı kuran Siemens Pure işitme cihazı üzerinden gerçekleşiyor. Ürün, Siemens’in Bluetooth özellikli SL370, SL560 ve S680 modelleriyle kullanılabiliyor.


www.siemens.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun