Genel 13 EYLÜL 2008 / 11:18

Sıcak hava ile susuz temizlik

Seramik rezistans, elmas kazan ve üç kat fazla enerji tasarrufu ile Samsung Heba çamaşır makineleri daha uzun ömürlü.

Seramik rezistans, elmas kazan ve üç kat fazla enerji tasarrufu ile Samsung Heba çamaşır makineleri daha uzun ömürlü.


Samsung’un yeni Heba çamaşır makinesi bir çok yeniliği de beraberinde getirerek tüketiciyle buluşmaya hazır. Heba hayli iddialı bir model. Öncelikle dikkati çeken iki özelliği var: Susuz ve deterjansız, hava ile temizlik yapabilme (Airwash) yeteneği ve rezistans yüzeyinin kireç tutmuyor olması. Airwash özelliği ile kıyafetlerdeki tozu ve kokuyu 30 dakika içinde, sadece sıcak hava kullanarak giderebilen Heba, bu yolla giysileri yıpratmadan, mikroplardan ve kötü kokulardan kolayca arındırıyor. Seramik rezistansı ise değiştirmeye gerek duymadan 10 yıl kullanım süresi veriyor. Seramik rezistans kullanımının kaçınılmaz olarak yaygınlaşmasıyla, adeta bir felaket niteliğinde karşımıza getirilen kireç kaplı rezistans görüntüleri ile de vedalaşabiliriz çok yakın gelecekte. Tamamen yok edilemese de seramik rezistans kullanımıyla, sudaki kirecin makineye verdiği zarar en aza indiriliyor.


 


Heba sahip olduğu elmas kazan yeniliği ile tamburun yüzeye sürtünmesini yüzde 79 azaltarak kıyafetlerin yıpranmasını engellerken, yüzde 20 daha geniş olan ön kapağı ve dokunmatik ekranı ile de kullanım kolaylıkları sunuyor. İki farklı modelle piyasaya çıkan ve üç kat fazla enerji tasarrufu sağlayan Samsung Heba çamaşır makinesinin satış fiyatı,  klasik Heba için 1.149 YTL,  Heba  Airwash için ise 1.499 YTL  olarak belirlenmiş.


 www.samsung.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun