Genel 09 ŞUBAT 2010 / 10:33

Sevgiliyi Olympus FE-4000 ile sevindirin

Sevgilinizi Olympus FE-4000'in ince ve şık tasarımı ile mutlu edin.

Sevgilinizi Olympus FE-4000'in ince ve şık tasarımı ile mutlu edin.


Sevgililer Günü, yaklaştıkça hediye telaşı da artıyor. Olympus, sevgililer gününde ince ve şık bir hediye arayanlar için yeni FE-4000 modelini sunuyor.

Olympus Yeni FE-4000, 4x geniş açı optik zoom sayesinde grup portreleri çekimlerini kolaylaştırıyor. Bu model, net fotoğraflar için AF takip özelliği ve i-Auto modu sunuyor. Kullanıma hazır geniş Sihirli Filtreler'i düğün, pop art, eskiz ve iğne deliği gibi seçeneklerle fotoğraflara yaratıcı bir hava kazandırıyor.  Ayrıca ürün modelleri Saf Beyaz, Koyu Gri, Metal Pembe, Arktik Mavisi veya Mandalina Turuncusu renkleriyle sunuluyor. Ürün, yüz algılama teknolojisinden dijital görüntü sabitlemeye kadar uzanan diğer özellikleriyle, size farklı deneyimler sunuyor. Ayrıca bu görüntüler 6,9cm/2.7 inçlik LCD ekranda izlenebiliyor.

FE-4000'ün pratik özelliklerinin tümü xD-Picture Card ve microSD uyumluluğuyla tamamlanıyor. Sevdiğinize ya da sevdiklerinize FE-4000 modelini alarak, Sevgililer Günü'nü farklı kılabilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun