Genel 10 ARALIK 2010 / 09:00

Sesle komut alan iPod Shuffle şimdi Türkiye’de

Yeni nesil iPod Shuffle, farklı renk seçenekleri ile Electro World mağazalarında satışta.

Yeni nesil iPod Shuffle, farklı renk seçenekleri ile Electro World mağazalarında satışta.


VoiceOver teknolojisinin sunduğu sesle komut alma özelliğiyle ön plana çıkan iPod Shuffle, Electro World mağazalarında satışa sunuldu.

Yeni nesil iPod Shuffle, kendisinden önceki modellere göre yüzde 50 daha uzun pil ömrü, 15 saat kesintisiz müzik ve 2 GB’lık belleği ile 500’den fazla şarkı kapasitesi sunuyor.

Sesle komut iPod Shuffle, kullanıcısına müzik ve şarkı listelerini cihaza bakmadan kontrol etme fırsatı sunuyor. Cihaz, Türkçe’de dahil olmak üzere birçok lisanda konuşmaları algılıyor ve sesle kontrol sağlıyor.

Gümüş, mavi, yeşil, turuncu ve pembe olmak üzere 5 renk seçeneğiyle gelen yeni nesil iPod Shuffle, Electro World mağazalarında 109 TL’den satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun