Genel 02 MART 2010 / 09:07

"Ses" Twitter'da yankılanıyor

5 Mart'ta vizyona girecek olan "Ses" adlı korku filmi ilginç bir yöntemle tanıtılıyor.

5 Mart'ta vizyona girecek olan "Ses" adlı korku filmi ilginç bir yöntemle tanıtılıyor.


Mehmet Günsür ve Selma Ergeç'in başrolleri paylaştığı "Ses" adlı korku filmi için ilginç bir tanıtım yöntemi geliştirildi. 5 Mart'ta vizyona girecek filmde; Selma Ergeç'in canlandırdığı "Derya" korkularını ve yaşadıklarını her gün Twitter'da düzenli olarak paylaşıyor.

Filmde santral operatörü olan ve gaipten sesler duyduğu için hayatı kâbusa dönen Derya, duyduğu seslerin onu nasıl bunalıma soktuğunu Twitter'da anlatıyor.

Ümit Ünal'ın yönettiği filmde, Mehmet Günsür ve Selma Ergeç'in yanı sıra; Işık Yenersu, Eylem Yıldız, Hakan Karahan, Serra Yılmaz ve Selen Uçer de rol alıyor. Filmde; bir çağrı merkezinde çalışan ve yaşlı annesiyle beraber yaşayan Derya'nın gaipten bir ses duyması ile alt üst olan hayatı konu ediliyor.

Edit: Haberimize gelen haklı yorum üzerine Twitter linkini de sizlerle paylaşıyoruz: http://twitter.com/deryadan

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun