Genel 30 HAZİRAN 2009 / 09:03

Servus, 20. Yılını kutladı

Bilişim sektörünün entegratör firmalarından Servus, 20. Kuruluş Yıldönümünü 24 Haziran 2008 Çarşamba günü Rixos Grand Ankara Otel’de yapılan toplantı ve kokteyl ile kutladı.

Bilişim sektörünün entegratör firmalarından Servus, 20. Kuruluş Yıldönümünü 24 Haziran 2008 Çarşamba günü Rixos Grand Ankara Otel’de yapılan toplantı ve kokteyl ile kutladı.


Toplantıda, Servus’un sunduğu ürün ve çözümlerin yanısıra, Servus’un kuruluş yıllarını anlatan konuşmalar gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Servus Yönetim Kurulu Başkanı Osman Edin tarafından yapıldı. EDİN ve daha sonra kürsüye çıkan Servus Genel Müdürü Hakkı Eren konuşmalarında, şirketin kuruluşundan bugüne kadar gelişim süreçlerini davetlilere aktardılar.


Etkinlikte Servus’un 20. Yılına ilişkin görüşlerini aldığımız Servus Genel Müdürü Hakkı Eren, Servus’un 20 yılda çok iyi bir noktaya geldiğini ve Servus’un kuruluşundaki planlarının da üzerine çıkarak Türkiye’nin en iyi sistem entegratörlerinden birisi olduğunu ifade etti. Eren, geleceğe yönelik hedeflerinin daha da büyüdüğünü belirterek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Türkiye’de artık daha büyük projelere imza atma amacındayız. Geçen sene IBM ile birlikte 2008 yılının en büyük projesini yaptık. 2009 içerisinde de projelerimiz çok ses getirecek çok büyük olacak. Krize rağmen 2008 yılı sonunda yüzde 20 büyüme öngördük ve yılsonu itibariyle bunu yakalayacağımızı görüyoruz.”


Toplantıda üretici firmalardan sırasıyla, Sun Microsystems Türkiye Genel Müdürü Özhan Toktaş, Motorola Avrupa Satış Direktörü Jan Kocovskı, IBM Türk Limited Şirketi Kamu Sektörü Müdürü Mehmet Telli, Hitachi Data Systems CTO Vincent Francheschini, Dell Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Şiar Molavalı, Radvision Bölge Satış Müdürü Daniel Roumani ve March Networks Bölge Satış Müdürü Giacomo Monari konuşma yaptılar. Servus Savunma Teknolojileri Danışmanı Albay Derya Şerif Yarkın Servus Savunma Teknolojileri’ni tanıtırken Müdür Yardımcısı İlker Uğur Servus Ankara’nın faaliyetlerine ve gelişimine kısaca değindi. Şirketin kurucularından Aykut Özerkan’ın yaptığı nostalji konuşması ise davetliler ilgiyle izlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun