Genel 27 AĞUSTOS 2013 / 17:32

SEOZONE başlıyor

Bilkent Cyberpark’ un ana sponsoluğunu üstlendiği  SEOZONE  21 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda başlayacak.


Türkiye’nin ilk uluslar arası SEO zirvesi dünya çapında birbirinden başarılı kuruluşların temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak. Uzmanların kariyerleri kadar anlatacakları konular da ilgi çekici.
Bastian Grimm Dünyanın en çok okunan SEO kaynaklarından biri olan State of Search'tan teknik ve semantik SEO Bastian Grimm, On page Optimizasyonu konularına değinecek. Berna Eriş Google Türkiye'yi temsilen konferansa katılacak. Konuşmasında Adwords ve SEO'nun en temel ortak noktası olan etkili bir anahtar kelime araştırmasının yollarını anlatacak. Search Quality ekibinden geçen ay ayrılan Kaspar, Google’da uzmanlık alanı olan link reddetme ve webspam ile mücadele yönünden Google cezalarından kaçınmanın yollarını anlatacak.

Dixon Jones MajesticSEO’nun kurucusu ve halen pazarlama direktörü Dixon Jones, detaylı olarak ileri seviye link inşaası stratejilerini ele alacak.

Avrupa’nın önde gelen online pazarlama ajanslarından biri olan AKM3’ün CEO’su Maik Metzen Uluslararası SEO stratejileri ve teknik düzenlemeleri ile ilgili bilgilerini katılımcılarla paylaşacak.

Michael King iAcquire, Inbound Pazarlama Direktörü aynı zamanda da Moz yazarı olarak SEOZone’da yer alacak. Distilled'ın danışman ekibini yöneten Stephanie Chang, Eticaret siteleri için SEO’yu içerik ve link building stratejileri yönünden değerlendirecek . AKM3'ün SEO operasyonlarının yöneticisi olan Matthaus ise link inşaası sürecinde etkili bir strateji geliştirmenin ipuçlarından bahsedecek. SEOZEO, Kurucu Genel Müdürü Yiğit Konur da konuşmacılar arasında
ETİKETLER : cyberpark seo seozone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun