Genel 18 MAYIS 2010 / 06:57

Şemaların imdadına Diagram Designer yetişiyor

Windows için yazılmış bir uygulama olan Diagram Designer ücretsiz olarak sunuluyor.

Windows için yazılmış bir uygulama olan Diagram Designer ücretsiz olarak sunuluyor.


Diagram Designer, basit bir akış şeması oluşturmanın pratik ve hızlı yolunu size ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu kullanımı kolay araç aslında basit bir grafik düzenleme programı. Akış şemaları ve diagramlar hazırlayabileceğiniz bu program kişiselleştirilebilir şablon platformu, ölçeklendirme gibi seçenekler bulunduruyor.

Diagram Designer, akış butonları ve bağlayıcıların olduğu bir kütüphane ile kolay bir grafik oluşumu sunuyor. Her şemadaki metin kişiselleştirilebiliyor ve bağlayıcılar otomatik olarak belli noktalara erişiyor. Diagramdaki her element ölçeklendirilebiliyor ve yapmış olduğunuz şemalar JPG, PNG ve daha pek çok formata uygun olarak taşınabiliyor ya da programa dahil ediliyor.

Bir Windows programı olan Diagram Designer kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Organizasyon şeması oluşturmak için ideal bir araç olan Diagram Designer'i aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

http://www.freewarefiles.com/Diagram-Designer_program_8116.html

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun