Genel 12 MAYIS 2010 / 06:57

Sektörler 3 boyutlu dünyada buluşuyor

Türkiye'nin 3 boyutlu sektörel rehber sitesi 3DLocationEarth.com, şirketlere yeni nesil pazarlama çözümleri sunuyor.

Türkiye'nin 3 boyutlu sektörel rehber sitesi 3DLocationEarth.com, şirketlere yeni nesil pazarlama çözümleri sunuyor.


3DLocationEarth.com, bireysel ve kurumsal kullanıcılarına yeni nesil tanıtım ve pazarlama fırsatları sunuyor. DLocationEarth.com'a ücretsiz üye olan kullanıcılar kendilerinin, satış noktalarının, tesislerinin ya da binalarının bulunduğu yeri harita üzerinde işaretleyerek, tüm bilgilerini diğer kullanıcılar ile yine site üzerinden ücretsiz olarak paylaşabiliyor. Bununla birlikte 3DLocationEarth.com, dileyen kuruluşlara üretim, hizmet ya da satış noktalarını, harita üzerinde gerçeğiyle birebir özellikte 3 boyutlu konumlandırma hizmeti de sunuyor. Bu sayede dünyanın herhangi bir noktasından internete giren kişiler, ihtiyaç duydukları ürün ya da hizmetle ilgili firmaları, Türkiye haritası üzerinde rahatlıkla bularak, söz konusu ürün ya da hizmetle ilgili tüm bilgileri alma ayrıcalığına sahip oluyor.

Geleceğin alışverişi 3 boyutlu dünyada

3DLocationEarth.com, özellikle turizm, gayrimenkul, inşaat ve perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara 3 boyutlu tanıtım, pazarlama ve satış fırsatları sunuyor. Örneğin turistik bir otel, 3DLocationEarth.com uygulaması sayesinde havalimanından tesislerine olan ulaşım güzergahlarını, bulunduğu lokasyonu, denize olan konumunu, havuz, restaurant ve eğlence alanlarını, odalarının özelliklerini hatta odanın manzarasını 3 boyutlu olarak tanıtabiliyor. Oteli 3 boyutlu olarak gezen kullanıcı, dilerse doğrudan site üzerinden tatil rezervasyonunu da yaptırabiliyor.

Site zincir mağazalara sahip kuruluşlara da 3 boyutlu pazarlama olanakları sunuyor. Örneğin bir teknoloji marketler zinciri, tüm mağazalarını harita üzerinde 3 boyutlu olarak gösterebiliyor. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar, seçtikleri herhangi bir mağazanın içine girerek, mağazada 3 boyutlu tur atabiliyor, tüm ürünleri sanki gerçekte mağazadaymış gibi inceleyebiliyor ve beğendiği ürünü site üzerinden satın alabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun