Genel 07 EKİM 2011 / 17:54

Şehir ulaşımına ilişkin çözümler Asis Elektronik standında

Asis Elektronik, akıllı yaşam konseptlerinin yer aldığı 7. Salon B17 no’lu standında şehir ulaşımı, kişi sayımı ve personel sistemlerine ilişkin farklı çözümlerini tanıtıyor. Asis Elektronik’in tamamen kendi geliştirerek tanıtımını yaptığı çözümler arasında akıllı bilet yönetim sistemleri, araç takip sistemleri, akıllı durak, kişi sayma ve personel denetleme sistemleri yer alıyor.

Farklı araçlar için Asis’in kendi üretimi olan farklı validatör modellerinin de tanıtıldığı standda, duraklarda reklam oynatan ve şehirle ilgili bilgiler veren ve anlık olarak otobüs geliş sürelerinin gösterildiği akıllı durak sistemleri de yer alıyor.

Asis Elektronik standında yer alan diğer çözümler ise daha çok mağazalardaki müşteri yoğunluğunu ölçmek üzere kullanılan ve yakından ve lazerli olarak uzaktan olmak üzere iki farklı modelin sergilendiği kişi sayma sistemleri ve personel kontrol sistemleri.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun