Genel 04 NİSAN 2012 / 16:21

Sebit, yazılım dünyasının Oscar Ödülleri'nde 3 kategoride finalde

Türk Telekom şirketlerinden Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından Türkiye’de üretilip geliştirilen Vitamin’in ABD versiyonu Adaptive Curriculum, Amerikan Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği’nin en iyiler listesinde dördüncü kez yerini aldı. Birçok endüstride en iyi ve yeni teknoloji ürünlerini sunan şirketleri ödüllendiren ve 1986 yılından bu yana verilen CODiE Ödülleri, bu yıl 25 farklı kategoride yüzlerce şirketin 1000’e yakın başvurusuyla gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıllarda Amerikan Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği tarafından düzenlenen CODiE Ödülleri’nde “6-8. Sınıflara Yönelik En İyi Matematik Eğitim Ürünü”, “En İyi Yeni Eğitim Şirketi” ve “En İyi Online Eğitim Çözümü” seçilen Adaptive Curriculum, bu yıl da CODiE Ödülleri’nde üç kategoride finalist oldu.

Önemli yöneticilerin jüri üyesi olduğu CODiE Ödülleri'nde Adaptive Curriculum önemli testlerden geçerken, yapılan değerlendirmelerde tam not alan Adaptive Curriculum “En İyi Matematik Eğitimi Çözümü”, “Akıllı Tahtada En İyi Eğitsel Uygulama” ve “En İyi Sanal Okul Çözümü” kategorilerinde finalist oldu.

Yazılım, uygulama, servis, altyapı alanında geniş çaplı bir katılımın gerçekleştiği CODiE ödüllerini kazanan şirketler 7 Mayıs 2012’de, SIIA üyeleri tarafından gerçekleştirilecek oylama sonucunda açıklanacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun