Genel 14 MAYIS 2010 / 11:10

Schneider Electric alçak gerilim seminerleri düzenliyor

Enerji yönetim firması iş ortaklarının üretkenliğini artırmayı hedefliyor.

Enerji yönetim firması iş ortaklarının üretkenliğini artırmayı hedefliyor.


Enerji yönetiminde faaliyet gösteren Schneider Electric, Türkiye'nin 10 şehrinde Alçak Gerilim konusunda seminerler düzenledi. Nisan ve Mayıs ayında gerçekleştirilen seminerlere yaklaşık 600 kişi iştirak etti.

Schneider Electric Güç Sistem Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Gür konuyla ilgili, "İş ortaklarımızın ilk önceliğimiz olduğunun son derece bilincindeyiz. Schneider Electric olarak misyonumuz sektöre sunduğumuz çözümlerin yanı sıra, yaptığımız diğer çalışmalarla iş ortaklarımızın üretkenliğinizi artırarak, işlerini daha da sürdürülebilir kılmaktır" dedi.

Seminerler kapsamında, başta Compact NSX olmak üzere tüm alçak gerilim kesici ailesinin sektöre sunduğu yenilikler ve farklılıklar hakkında sunumlar gerçekleştirildi. Sunum sonrası demo ürünler üzerinde uygulamalı tanıtımlar yapıldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun