Genel 03 KASIM 2008 / 12:58

Sayısal içerikler tek tıkla televizyonunuzda

WD TV Medya Oynatıcısı kullanıcıların sayısal içeriklerini salondaki televizyon ve ses sisteminden izleyip dinlemelerini mümkün kılıyor.

WD TV Medya Oynatıcısı kullanıcıların sayısal içeriklerini salondaki televizyon ve ses sisteminden izleyip dinlemelerini mümkün kılıyor.


WD TV Medya Oynatıcısı markanın My Passport taşınabilir sürücüleri ve USB belleklerdeki fotoğraf, film ve müzik sayısal içerikleri televizyon ve ses sistemlerine aktaracak şekilde tasarlanmış. Medya Oynatıcısı yüksek çözünürlüklü (Tam HD – 1080p) içerikleri destekliyor. Cihazın uzaktan kumandası ve ekran menüleri USB sürücülerdeki içerikler arasında dolaşabilmeyi kolay ve hızlı hale getiriyor. İçerikler, dosya adı, fotoğraf simgeleri, albüm kapakları ya da film afişleri olarak izlenebiliyor. Ayrıca otomatik medya biriktirmesi, kullanıcıların, içeriğin bulunduğu klasör ya da sürücüyü dikkate almaksızın, tüm içeriklerini tek bir menüde ve içerik türüne göre izlemesine izin veriyor. Fotoğraf, video  ve müzik dosyalarını cihaz ile kullanılabilecek farklı formatlara dönüştürebilen ArcSoft MediaConverter 2.5 yazılımı da WD TV HD Medya Oynatıcı ile ücretsiz veriliyor. WD TV HD Medya Oynatıcı 129,99 dolar + KDV fiyat etiketine sahip. Ürün WD harici sabit disk Türkiye temsilcileri Index, Kont Bilişim ve Logosoft tarafından ülkemizde satışa sunuluyor.


 


www.westerndigital.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun