Genel 28 EKİM 2009 / 07:13

Saturn pazara iddialı giriyor

Türkiye’deki ilk mağazasını 29 Ekim Perşembe günü Forum İstanbul’da açacak Saturn, 4 bin 300 metrekare alan üzerine kurulu mağazasında 45 bini aşkın teknoloji ürününü teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak.

Türkiye’deki ilk mağazasını 29 Ekim Perşembe günü Forum İstanbul’da açacak Saturn, 4 bin 300 metrekare alan üzerine kurulu mağazasında 45 bini aşkın teknoloji ürününü teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak.


İlk mağazasını Forum İstanbul’da açacak olan Saturn’ün Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Yıldırım Karaali basınla gerçekleştirdiği toplantıda, “Türkiye, genç nüfusun ağırlıkta olduğu 70 milyonu aşkın nüfusu ve hızlı büyüme grafiği ile yatırım için çok cazip bir ülke konumunda bulunuyor. Modern ve en yeni teknoloji ürünlerine sahip bir marka olarak özellikle genç, yeniliklere açık ve teknolojiyi yakından takip eden nüfusun, markamızı seveceğine ve kısa sürede benimseyeceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

“Büyük konuşmaya geliyoruz” sloganıyla pazara iddialı bir giriş yapan ve tüm dikkatleri üzerine çeken Saturn’un büyüklük taahhüdünün ardındaki hizmetler; “en teknolojik ürünler ve en düşük fiyat garantisi, donanımlı eğitimler alan satış personeli ile uzman danışmanlık hizmeti, küçük bir ücret karşılığında dileyen müşteriye özel garanti süresi uygulama hizmeti, Saturn Plus Garanti ile 5 yıl ürün garantisi, İstanbul ili içerisinde ücretsiz eve teslimat hizmeti, montaj ve servis danışmanlığı hizmeti” şeklinde sıralanıyor.

Saturn, Avrupa’nın Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkesinde, 230’u aşkın mağazasıyla teknoloji tutkunlarına hizmet veriyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun