Genel 20 OCAK 2010 / 14:33

Saturn'den öğrencilere tatil fırsatları

Saturn, bu yarıyıl tatilini keyifle geçirmek isteyen öğrenciler için "pekiyi" fırsatlar hazırladı.

Saturn, bu yarıyıl tatilini keyifle geçirmek isteyen öğrenciler için "pekiyi" fırsatlar hazırladı.


Teknoloji tutkunları için teknolojik ürünler sunan Saturn, yarıyıl tatil keyfine keyif katacak özel seçtiği ürünlerle, teknoloji tutkunu öğrencilerin ihtiyaçlarını tamamlaması için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Saturn, "Yaşasın Cimrilik" sloganıyla da karne alan çocuklarını sevindirmek isteyen ailelerin gözdesi olacak. Dizüstü bilgisayarlarından LCD televizyonlara, video kameralardan dijital fotoğraf makinelerine, cep telefonu ve mutfak gereçlerinden MP3 müzikçalarlara kadar sınırsız ürün yelpazesinde uygun fiyatlar sunan Saturn, öğrencileri teknoloji ürünleriyle buluşturmayı hedefliyor.

İndirimli ürünlerin yanı sıra ACER'in dünyanın ilk 3 boyutlu bilgisayarı olan ACER 5738DZG-444G500MN dizüstü bilgisayarı da 1499 TL'den ilk kez Saturn'de satışa sunuluyor. Bu bilgisayarı alanlara, 3 boyutlu gözlükleri de verilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun