Genel 07 EKİM 2011 / 17:42

Satış asistanı Polytouch ile ticaret daha akıllı

Fuarda 2. Salon’a yer alan NoMedia ve Nom Communications standında “Yeni satış asistanız” sloganıyla Polytouch ürününün tanıtımı yapılıyor.Polytouch, multi-touch sistemi, donanımı ve dokunmatik teknolojisiyle satışlarını artırmak ve e-ticaret dünyasına adım atmak isteyenlere hitap ediyor. Mağazaların çevrimiçi dünyaya açılan yeni yüzü olma hedefiyle kullanıcıların karşısına çıkan Polytouch’un kullanım alanları arasında moda, gıda, bankacılık, oteller, perakende, galeriler ve müzeler, e-eğitim, gayrimenkul, üniversiteler, tren istasyonları, sigortacılık sektörü, fuarlar bulunuyor. Polytouch’un yapabileceği akıllı uygulamalar arasında ise satış desteği, CRM veri toplama, çapraz satış, biletleme, sosyal ağlar, bilgi terminali, ürün tanıtımı bulunuyor. Örneğin perkende tarafında potansiyel müşterilerinizin komplike/zor ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi anlamaları için bazı soyut gerçekleri görselleştirebiliyor, satış elemanlarınızı Polytouch ile destekleyip, ticartinizin verimliliğini artırabiliyorsunuz.

Polytouch ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz 2. Salon A48’deki Nom Communications standını ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun