Genel 02 OCAK 2013 / 15:22

SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli oldu

SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli oldu

İş analitiği ve iş zekası alanında çözümler sunan SAS’ta, daha önce satış direktörü görevinde bulunan sektörün deneyimli ismi Hakan Erdemli, Türkiye Genel Müdürü olarak göreve geldi.Bu yılın başında SAS Türkiye ekibine katılan Hakan Erdemli, Gökhan Nalbantoğlu'ndan boşalan genel müdürlük koltuğuna oturdu. SAS Türkiye'den önce Sun Microsystems'da görev alan Erdemli, yıl başından itibaren görevine başladı.

Erdemli'nin bilişim sektörünün gündemine de paralel olarak; 2012’nin değerlendirileceği ve 2013’ten beklentilerini anlatacağı bir basın toplantısı düzenleyeceği bilgisi verildi.

Erdemli ile DataFlux’ın CTO’su ve kurucu ortağı Scott Gidley 'nin Türkiye'ye gelişiyle gerçekleştirdiğimiz röportajda tanışarak görüşlerini BTnet.com.tr sayfalarına tanışmıştık. Büyük veriden bahsettiğimiz röportaj için http://www.btnet.com.tr/54406-gelecegin-en-onemli-kavrami-buyuk-veri-roportaj.html adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun