Genel 10 AĞUSTOS 2010 / 10:16

SAS Türkiye'de bankacılık sektörüne taze kan

SAS Türkiye, bankacılık sektörünün deneyimli isimlerinden Erhan Güçdemir’le yola devam edecek.

SAS Türkiye, bankacılık sektörünün deneyimli isimlerinden Erhan Güçdemir’le yola devam edecek.


SAS Türkiye, sektörün deneyimli isimlerinden Erhan Güçdemir'i kadrosuna eklediğini duyurdu. Kariyeri süresince bilişim ve bankacılık sektörlerinde görev yapan Erhan Güçdemir, SAS Türkiye’deki görevinden önce HP Türkiye'de bankacılık sektöründen sorumlu müşteri yöneticiliği yapıyordu.

Güçdemir, HP Türkiye'den önce Meteksan’da kurumsal müşteri yöneticisi olarak çalıştı. İş yaşamına Yapı Kredi Bankası'nda portföy yönetiminde başlayan Güçdemir, çalıştığı şirketlerde kamu ve özel sektöre yönelik birçok projenin yönetiminde görev aldı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erhan Güçdemir Kanada'daki Ryerson Polytechnic Üniversitesi'nde Marketing eğitimi aldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun