Genel 29 NİSAN 2010 / 06:56

SAP'den Medyasoft'a ödül geldi

Medyasoft yeni projesiyle, SAP İş Ortakları toplantısında, "Yeni Endüstrilere İlk Lisans Satışı" ödülünü kazandı.

Medyasoft yeni projesiyle, SAP İş Ortakları toplantısında, "Yeni Endüstrilere İlk Lisans Satışı" ödülünü kazandı.


Medyasoft, SAP ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Türkiye'de bir üniversitenin kullanacağı bütünleşik ERP çözümünü İstanbul Şehir Üniversitesi için hazırladı. Medyasoft 2010 yılında öğrenime açılacak olan yeni vakıf üniversitesi İstanbul Şehir Üniversitesi'yle 2009 Aralık ayında başladığı projeyi Temmuz 2010'da hayata geçirecek.

Medyasoft'un Kurumsal Çözümler Koordinatörü M. Gökhan Yoluaçık projeyle ilgili çok heyecanlı olduklarını ifade ederek, "İstanbul Şehir Üniversitesi projesi aynı zamanda, Türkiye'de bir üniversitenin kullanacağı ilk bütünleşik ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümü olarak hem eğitim hem de SAP danışmanlık sektöründe ilgiyle izleniyor. Projenin tamamlanmasıyla, Medyasoft ve İstanbul Şehir Üniversitesi, kendi sektörlerinde bir farklılık yaratmış olacak" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun