Genel 01 EYLÜL 2009 / 10:19

Sanal sunucular için yeni çözümler

Brocade donanım ağlarına yönelik yazılım ve yönetim ürün portföyüne yeni özellikler eklediğini açıkladı.

Brocade donanım ağlarına yönelik yazılım ve yönetim ürün portföyüne yeni özellikler eklediğini açıkladı.


Bu değişikliklerin, ağ hizmetlerini genişleterek, veri depolama ağları (SANs) için sanal makinelerin görünürlüğünü artırmak olacağı ön görülüyor.

VMWorld 2009'da ilk defa tanıtılacak olan bu gelişimlerin amacı veri depolama ağları yönetiminde, sunucu sanallaştırmada ortaya çıkan zorluklarla mücadele etmek. Brocade, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen VMWorld 2009'da, DCFM 10.3 versiyonunu ve SAO ürünlerini tanıtacak.

Brocade DCFM 10.3 Eylül ayından itibaren satışa sunuluyor. Ancak, Brocade VMware ‘in modül genişleticisi geliştirilme aşamasında olduğu için 2010 yılının ortasında satışa sunulabilecek.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun