Genel 05 KASIM 2009 / 14:39

Sanal Bilişim Ortamı için güç birliği

Cisco ve EMC, Wmware ile yaygın sanallaştırma ve özel bulut altyapılarına ivme kazandırmak için işbirliği yapıyor.

Cisco ve EMC, Wmware ile yaygın sanallaştırma ve özel bulut altyapılarına ivme kazandırmak için işbirliği yapıyor.


Cisco ve EMC, WMWare ile gerçekleştirdiği yeni Sanal Bilişim Ortamı işbirliğini açıkladı. Bu işbirliğinin yaygın sanallaştırma ve özel bulut altyapılarına geçişin yalınlaştırılması ve ivme kazanması konularında kurumlara nasıl destek olabileceğinin katılımcılarla paylaşıldığı webcast yayını; Cisco Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su John Chambers, EMC Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Joe Tucci ve WMWare Başkan ve CEO'su Paul Maritz'in katılımı ile 3 Kasım 2009'da gerçekleşti.

Firma temsilcileri bu güç birliğinin, BT altyapısı esnekliği sağlayarak müşterilerinin iş alanında daha rahat hareket etmelerini; yaygın veri merkezi sanallaştırması ve özel bulut altyapılarına geçiş ile BT, enerji ve emlak harcamalarını azaltmalarını sağlamak için hayata geçirildiğini belirtti.

Cisco, EMC ve Wmware tarafından gerçekleştirilen işbirliği, Vblock Altyapı Paketleri ile firmalara BT stratejilerini özel bulutlar etrafında düzenleme ve optimize etme olanağı sağlayacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun