Genel 26 ŞUBAT 2010 / 09:59

Sanal alışverişlerde cep cüzdan niyetine kullanılacak

Avea, alışverişlerde abonelerine Avea faturası veya kontörlerinden ödeme imkanı sunuyor.

Avea, alışverişlerde abonelerine Avea faturası veya kontörlerinden ödeme imkanı sunuyor.


Avea aboneleri, Avea Mobil Ödeme servisi ile satın aldıkları ürün, servis veya hizmetlerin ücretlerini dilerlerse cep telefonu faturası üzerinden ya da kontörlerinden ödeyebilecek. Üstelik yapılan harcamalar özel iletişim vergisinden muaf olacak.

Hizmetten yararlanmak isteyen aboneler, herhangi bir kayıt veya işlem yapmadan, üye işyerlerinde Avea Mobil Ödeme Servisi ile ödeme yapabilecek. Aboneler, Avea Mobil Ödeme logosunu gördükleri üye işyerlerinde cep telefonlarını ödeme yapmak için kullanabilecek. Servisin geçerli olduğu üye işyerleri arasında Aeria Games, Allopass, cikcik.com, Gamyun.net, Onebip, Paymo, TTNET, Expo, Sanalika, Metin2, Yonja gibi sanal mağazalar yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun