Genel 20 KASIM 2009 / 13:20

Samsung'un performans iddiası: R522

R522, usta işi dayanıklı gövdesi, alüminyum avuç desteği ve aydınlatmalı touchpadi ile üstün bir stil yansıtıyor.

R522, usta işi dayanıklı gövdesi, alüminyum avuç desteği ve aydınlatmalı touchpadi ile üstün bir stil yansıtıyor.


Tam 16:9 formattaki 15.6 inçlik ekran ile video içerikleri ve oyunlarda gerçeğe en uygun HD deneyimi elinizin altında. Ekrana uyum sağlamak için alt ve üstteki siyah bantlar olmadan, tam 16:9 oranlı geniş ekran ile gerçek HD film deneyimi R522 ile yaşanıyor.İki işlemcinin gücünü tek işlemcide birleştiren yeni 45 nanometrelik Intel Centrino 2 işlemci teknolojisi ile Samsung R522, rakipsiz sistem performansı, enerji verimliliği ve ileri düzeyde bağlanabilirlik sayesinde daha uzun çalışma süresi sunuyor. R522, altı hücreli pili sayesinde ise 5 saate varan pil ömrü ile herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç olmadan maksimum hareket özgürlüğü sağlıyor.

Bilgisayarın tamamını koruyan su geçirmez yalıtım ile herhangi bir sıvı dökülmesine durumunda oluşabilecek zararlara karşı koruma R620'de bulunuyor. Üzerine kahve dökülse bile yapmanız gereken kurumasını beklemek ve çalışmanıza kaldığınız yerden devam etmek.

Samsung'un kendi sertifikasyonu (ECO), çevre ile dost özellikleri garanti ediyor. Daha fazla enerji verimliliği ve çevre ile dost bir ürün için verimli ham madde kullanımı, zararlı maddelerin üretim süreçlerinden çıkarılması bu anlayışın bir parçası.