Genel 20 KASIM 2009 / 13:20

Samsung'un performans iddiası: R522

R522, usta işi dayanıklı gövdesi, alüminyum avuç desteği ve aydınlatmalı touchpadi ile üstün bir stil yansıtıyor.

R522, usta işi dayanıklı gövdesi, alüminyum avuç desteği ve aydınlatmalı touchpadi ile üstün bir stil yansıtıyor.


Tam 16:9 formattaki 15.6 inçlik ekran ile video içerikleri ve oyunlarda gerçeğe en uygun HD deneyimi elinizin altında. Ekrana uyum sağlamak için alt ve üstteki siyah bantlar olmadan, tam 16:9 oranlı geniş ekran ile gerçek HD film deneyimi R522 ile yaşanıyor.İki işlemcinin gücünü tek işlemcide birleştiren yeni 45 nanometrelik Intel Centrino 2 işlemci teknolojisi ile Samsung R522, rakipsiz sistem performansı, enerji verimliliği ve ileri düzeyde bağlanabilirlik sayesinde daha uzun çalışma süresi sunuyor. R522, altı hücreli pili sayesinde ise 5 saate varan pil ömrü ile herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç olmadan maksimum hareket özgürlüğü sağlıyor.

Bilgisayarın tamamını koruyan su geçirmez yalıtım ile herhangi bir sıvı dökülmesine durumunda oluşabilecek zararlara karşı koruma R620'de bulunuyor. Üzerine kahve dökülse bile yapmanız gereken kurumasını beklemek ve çalışmanıza kaldığınız yerden devam etmek.

Samsung'un kendi sertifikasyonu (ECO), çevre ile dost özellikleri garanti ediyor. Daha fazla enerji verimliliği ve çevre ile dost bir ürün için verimli ham madde kullanımı, zararlı maddelerin üretim süreçlerinden çıkarılması bu anlayışın bir parçası.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun