Genel 16 ŞUBAT 2010 / 13:47

Samsung'tan yeni telefon serisi geliyor

Samsung'un yeni cep telefonu serisi Shark Türkiye'de Mart ayında satışa sunulacak.

Samsung'un yeni cep telefonu serisi Shark Türkiye'de Mart ayında satışa sunulacak.


Shark serisi cep telefonlarının sosyal paylaşım ağlarına doğrudan erişimi sağlayan kısayol menüleri, bekleme ekranında yer alıyor ve kullanıcılara tek bir tıkla Facebook, MySpace, Bebo ve diğer popüler sitelere erişim olanağı sağlıyor. Samsung Communities yazılımı da kullanıcıların küresel sosyal paylaşım ağlarına ya da fotoğraf paylaşım sitelerine fotoğraf ve videolarını, kolayca yüklemelerine olanak tanıyor.

Shark serisi kullanıcıların güvenlikle ilgili endişelerini de gidermeye yardımcı olmak için bir dizi güvenlik özelliği içeriyor. Bu özellikler arasında yer alan mobil izleme özelliği, bir kez gerekli ayarlar yapıldıktan sonra SIM kart değiştirildiği anda çalınan cep telefonunun izini sürmeye yardımcı oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun