Genel 24 ŞUBAT 2010 / 13:48

Samsung'tan olimpik hareket

Samsung, Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları için "Samsung'da Olimpik Randevu" (Olympic Rendezvous @ Samsung -OR@S) tesisini hizmete açtı.

Samsung, Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları için "Samsung'da Olimpik Randevu" (Olympic Rendezvous @ Samsung -OR@S) tesisini hizmete açtı.


Son 12 yıldır Olimpiyat Oyunları'nın değişmez sponsoru Samsung, Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları'nın da Resmi Kablosuz İletişim Araçları Sponsoru olarak spora desteğini sürdürüyor.

Hizmete açılan, Vancouver David Lam Parkı'nın içindeki LiveCity-Yaletown'da yeralan OR@S, 7.500 metrekarelik bir alana kurulu iki katlı bir tesis. Tesiste Samsung'un en son kablosuz iletişim teknolojisi sergilenirken, Olimpiyat Oyunları meraklılarının WOW (Wireless Olympic Works- Kablosuz Olimpik Mekanizma) anlarını keşfetmeleri için de fırsatlar sunuluyor.

Samsung CEO'su ve Başkanı Geesung Choi açılışta yaptığı konuşmada, "OR@S Samsung'un Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları'ndaki etkinliklerinin merkez üssü olacak. Bu tesiste interaktif sergiler ve her gün farklı canlı eğlenceler yer alacak; ayrıca bu merkez hem atletler hem de izleyiciler için bir çeşit dinlenme mekanı olacak " dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun