Genel 01 NİSAN 2010 / 15:34

Samsung renkli lazer teknolojisini öneriyor

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar yerini renkli lazer teknolojiye sahip yazıcılara bırakıyor.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar yerini renkli lazer teknolojiye sahip yazıcılara bırakıyor.


Samsung'a göre birçok açıdan üstün özelliklere sahip renkli lazer teknolojisi kullanan yazıcılar, özellikle ekonomik olmalarıyla dikkat çekiyor. Şirketin belirttiğine göre mürekkep püskürtmeli yazıcılar çok daha yavaş yazdırdığından alınan verimi büyük ölçüde düşürüyor. Ayrıca baskı kalitesinde kayıplar da yaşayan mürekkep püskürtmeli yazıcılar, yarattığı gürültü ile ofis ortamını olumsuz etkiliyor.

Renkli lazer yazıcılar ise, kullandığı statik elektrik sayesinde belgeleri lekesiz yazdırılırken hata payını da daha aza iniyor.

Samsung'tan gelen açıklamada, yazıcısından uzun süreli performans, mükemmel sonuç ve canlı renkler isteyen kullanıcılara renkli lazer teknolojisine sahip yazıcılar önerildiği belirtildi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun