Genel 20 EKİM 2010 / 07:56

Samsung NX10 kazanmak için son günler

National Geographic fotoğraf yarışmasında Samsung NX10 kazanmak için Teknoloji ve Hayat konulu bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor.

National Geographic fotoğraf yarışmasında Samsung NX10 kazanmak için Teknoloji ve Hayat konulu bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor.


National Geographic Society tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Samsung sponsorluğundaki Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın başvuruları 31 Ekim 2010 tarihine kadar devam ediyor. “İnsan”, “Manzara” ve “Doğa” kategorilerinde gerçekleştirilen yarışmanın Samsung NX10 Özel Kategorisi'nde kazanan olmak için “Teknoloji ve Hayat” konulu bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor.

Yarışma sonunda her kategorinin birincisine Samsung 3D HD LCD TV, Samsung Özel Kategori’sinde seçilecek fotoğrafın sahibine de bir dijital fotoğraf makinesi olmasına rağmen DSLR bir makinenin sahip olduğu özelliklere sahip, +18-55 mm objektifli NX10 fotoğraf makinesi armağan edilecek.

Yarışmanın jürisinde, foto muhabiri Ara Güler, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, NTV Program Yapımcısı Oğuz Haksever ve NG Türkiye Fotoğraf Editörü Kemal Nuraydın bulunuyor. 31 Ekim 2010 tarihine kadar başvuruları devam eden, National Geographic fotoğraf yarışmasına katılmak ve Samsung NX10 kazanmak için son on gün.

National Geographic fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için: http://www.nationalgeographic.com.tr/ngm/fotografyarismasi/default.htm