Genel 23 KASIM 2010 / 09:01

Samsung NF210 Türkiye'de

Samsung, netbookların henüz ölmediğini kanıtlamaya çalışıyor.

Samsung, netbookların henüz ölmediğini kanıtlamaya çalışıyor.


Netbook'ların gerekliliği tablet bilgisayarların başarısından sonra sorgulanır oldu. Neredeyse aynı işlevleri daha taşınabilir cihazlarda bir arada bulabilirken, Samsung netbookların ölmediğini kanıtlamaya çalışıyor.

Samsung'un yeni netbook'u NF210 çift çekirdekli Intel Atom N550 kullanıyor. Genelde netbooklarda sık görmeye alıştığımız Atom işlemcinin yanında 2 gigabyte DDR3 bellek ve Windows 7 işletim sistemi kullanıyor.

Samsung'a göre, LED aydınlatmalı 10,1 inç ekrana sahip netbook'un pil ömrü 14,5 saate kadar uzanıyor. Bunun yanında çoklu ortam içeriklerine fazlasıyla yer veren netbook, 1 kilo 350 gram ağırlığında.

Ayrıntılı bilgi için http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/notebook-computers/n-series/NP-N120-KA04TR/index.idx?pagetype=prd_detail adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun