Genel 25 EYLÜL 2009 / 12:03

Samsung'dan yeni netbook

Samsung Electronics, yeni netbook modeli N130'u kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Samsung Electronics, yeni netbook modeli N130'u kullanıcıların beğenisine sunuyor.


 

Samsung'un N-serisi netbook ürün yelpazesine katılan en uygun fiyatlı ürün N-130, ultra hafif olmasının yanında şık ve fonksiyonel tasarımı ile de dikkat çekiyor. N130 benzerlerinden daha düşük olan fiyatına rağmen kaliteden ödün vermiyor. Samsung'un ileri teknolojisinin yanı sıra, gözalıcı tasarımı ve performansı ile beklentilerin ötesine geçen N130, en zorlu koşullarda test edilen gövdesi ile inanılmaz bir güç ve dayanıklılık da sağlıyor. Çok daha eğlenceli ve üretkenliği destekleyen N130, sınıfındaki diğer bilgisayarlardan ayrışıyor.

N130, 10.1 inçlik mat LCD ekranı ile daha keskin ve parlak görüntüler sağlarken, güneş ışığında oluşan ayna etkisini de engelliyor. Ekranın uygun en-boy oranı ve düşük güç tüketimi de hareket halinde bilgisayar kullanımını için en ideal deneyimi yaşatıyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun