Genel 20 MAYIS 2009 / 08:25

Samsung'dan yeni mini dizüstü: N310

10,1 inçlik minimalist tasarımlı N310, LED ekranı ile ön plana çıkıyor.

10,1 inçlik minimalist tasarımlı N310, LED ekranı ile ön plana çıkıyor.Ünlü endüstriyel tasarımcı Naoto Fukasawa tarafından tasarlanan Samsung N310, çizilmeye karşı dayanıklı ekranı, çakıl taşı tasarımlı klavyesi ve fonksiyonelliği ile kullanıcılara özgürlük sunmayı hedefliyor.


LED teknolojisinin kullanılması N310'un ekranının daha ince ve daha parlak olması, ve geleneksel LCD ekranlarına oranla daha az enerji tüketmesini sağlıyor. 1.23 kg ağırlığı ile (4 hücreli batarya ile) Samsung N310, çantanızda da kolayca taşınabiliyor. Kompakt tasarımlı Samsung N310; kablosuz iletişime uygun yapısı ile HSPA*, WiMAX* ve WiBRO* gibi kablosuz erişim platformlarını kullanarak istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kolay Internet erişimi sağlıyor.


N310, dahili mikrofon, kulaklık girişi ve 1.3 megapiksel kamera ile arkadaşlarınız ve ailenizle IP üzerinden ses bağlantısı kurmanıza ve görüntülü iletişime olanak veriyor. Üç farklı kart tipini okuyabilen kart yuvası, 3 USB girişi ve Bluetooth 2.0 teknolojisi ile fotoğraf makinesinden ya da ses kayıt cihazından verilerinizi hızlı bir şekilde alabilmenize olanak sağlıyor.


Samsung N310 mini dizüstü bilgisayar, Haziran ayı ortası itibarı ile Türkiye'de satışa sunulacak.