Genel 28 KASIM 2008 / 15:12

Samsung'dan süper sessiz bulaşık makinesi

Samsung’un enerji tasarruflu bulaşık makineleri insan anatomisine uygun olarak tasarlandı.

Samsung’un enerji tasarruflu bulaşık makineleri insan anatomisine uygun olarak tasarlandı.


Samsung bulaşık makinesinin gürültü önleyici kaplaması, gürültüyü absorbe ederek, su tahliyesinin daha sessiz gerçekleşmesini sağlıyor. Makin özel tasarımı sayesinde 49 desibelde çalışıyor. İnsan sesinin bir metre uzaklıktan konuştuğunda 70 dB ölçüldüğü düşünüldüğünde makinenin olukça sessiz çalıştığı söylenebilir.


 


Üç koldan su püskürtme teknolojisi yıkama performansını artırıyor, yıkama ve lekesiz bulaşıkları garanti ediyor. 5 cm yukarı veya aşağı ayarlanabilir üst rafları sayesinde, bulaşık makinesine sığmadığı için bulaşıklarınızı çıkarıp elde yıkamanıza gerek kalmıyor. Açılır kapanır raflardan oluşan üst sepet, bardak ve fincanlar optimum şekilde yerleştirilebiliyor. Deterjan ve parlatıcı gözleri üst sepete yerleştirilmiş. Böylelikle sizi eğilmekten kurtarıyor. Makine hem sıvı hem tablet deterjanla çalışabiliyor. Samsung’un enerji tasarruflu bulaşık makinesi Türkiye'de bu ay içinde satışa sunulacak.

   

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun