Genel 24 EKİM 2013 / 16:39

Samsung Çin' den özür diledi

Samsung, gelen şikayetlerin Çin medyasındaki yansımaları üzerine müşterilerinden özür diledi.Çin' de yayın yapan CCTV'de Samsung Galaxy ve Note serilerinin hafıza kartı ve bataryalarıyla ilgili yaşanan sorunlar bildirildi. Kullanıcıların bir süredir karşılaştıkları sorunun aslında bir yazılım sorunu olabileceğini savunan Samsung, medyanın yorumlarının karşısında geri adım attı ve özür diledi. Samsung Çin'deki web sitesinde " Yönetim sorunlarımızın müşterilerimize yaşattığı rahatsızlık nedeniyle içten özürlerimizi sunuyoruz" şeklinde mesaj yayınladı.

Güney Koreli şirket, arızalı cihazların tamirini sağlayacaklarını ve müşterilerin onarım için ödemiş oldukları ücretleri iade edeceklerini açıkladı.

Nisan ayında Apple' ın CEO' su Tim Cook ' da Çin medyasında gelen eleştiriler üzerine garanti ve onarım politikalarıyla ilgili özür dilemişti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun