Genel 13 MAYIS 2010 / 11:12

Samsung BT ürünlerinin yeni distribütörü MersaSistem

MersaSistem, Samsung Electronics'in BT ürünlerinde Türkiye'deki yeni distribütörü oldu.

MersaSistem, Samsung Electronics'in BT ürünlerinde Türkiye'deki yeni distribütörü oldu.


MersaSistem'in, iş ortakları arasına Samsung da katıldı. MersaSistem, iş ortaklarına, sağlam kanal organizasyonuyla, Samsung Electronics'in BT ürünlerini Türkiye pazarına sunacak.

MersaSistem, Türkiye'de Samsung marka dizüstü bilgisayar, netbook, monitör, optik disk sürücü, dijital fotoğraf çerçevesi, endüstriyel monitör, thin client ve projektörlerinin distribütörlüğünü yürütecek.

Yapılan anlaşmayla Samsung'un Türkiye pazarındaki konumunu daha da sağlamlaştıracağına değinen MersaSistem Pazarlama Genel Müdürü Alpay Özbay, “BT sektöründe Samsung Electronics ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Hem bireysel pazarda hem de kurumsal pazarda, bir taraftan ürün ve marka portföyümüzü genişletiyor, bir taraftan da katma değerli dağıtıcılık konusunda önemli projelere imza atıyoruz. Yaptığımız yeni işbirliği, şirketimizi 2012 yılındaki pazar liderliği hedefini yakalayabilmemiz ve bu yıl ki agresif ciro hedefine ulaşabilmemize bir adım daha yaklaştırdı” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun