Genel 27 TEMMUZ 2009 / 10:59

Samsung bluetooth kulaklık ailesine iki yeni üye

Samsung, yeni Bluetooth kulaklıkları WEP870 ve WEP900'ü Ağustos ayında kullanıcılarla buluşturuyor.

Samsung, yeni Bluetooth kulaklıkları WEP870 ve WEP900'ü Ağustos ayında kullanıcılarla buluşturuyor.


CES 2009 inovasyon ödülü sahibi Samsung WEP900 kesintisiz iletişim özelliği ve sahip olduğu MP3 streaming teknolojisiyle geliyor. Ergonomik ve ayarlanabilir tasarımla kolay kullanımı buluşturan üün, iki mikrofonlu gürültü azaltıcı ve yankılanmayı önleyen özelliklere sahip. Beş saatlik konuşma ya da tek şarj ile 150 saat bekleme özelliği bulunan kulaklık, micro USB bağlantısı ve A2DP ile müzik dinleyebilme gibi fonksiyonlar sunuyor.


Samsung WEP870’te bulunan A2DP Bluetooth profili, aynı zamanda müzik dinleme olanağı da sunuyor. Gelen aramalarda stereo ses yavaşça kısılırken, kulaklık seti çağrı bittiğinde yeniden stereo konuma geri dönüyor. Çoklu bağlantı fonksiyonuyla cep telefonu ve diğer ses cihazlarına aynı anda bağlanma olanağı sunan ürün, krom kenarları ve grafit ön yüzü ile şık bir seçenek. LCD ekranı ile bağlantı durumunu görüntüleyen ürün, pil seviyesini ve aramaların durumunu görme olanağı sunuyor. Samsung WEP870, çift mikrofonlu gürültü önleyici fonksiyonu ile yalnızca konuşma seslerini alıyor ve hem arayan hem de aranan kişinin yakınındaki rahatsız edici çevre seslerini filtreliyor. Altı saatlik konuşma ya da tek şarj ile 180 saat bekleme süresi sunan kulaklık, çıkarılabilir kulak kancasıyla geliyor.


www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun