Genel 03 MART 2010 / 12:58

Samsung Apps eğlence saçacak

Samsung Electronics uygulama mağazası Samsung Apps Türkiye'de de kullanıcıların hizmetine açıldı.

Samsung Electronics uygulama mağazası Samsung Apps Türkiye'de de kullanıcıların hizmetine açıldı.


Samsung Apps, kullanıcıların tek tıkla kapsamlı bir dizi oyun ve sosyal paylaşım uygulamalarına ve hatta e-kitaplara anında erişebilmelerine olanak sağlıyor.

İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, Singapur, Brezilya ve Çin'deki başarısının ardından Samsung Apps ile Türkiye'de kullanımı kolay ve akıllı telefon deneyiminin yaygınlaştırılması hedefleniyor. Kullanıcılar GPRS, 3G ya da Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla pratik uygulama menülerinde uygulamaları indirmeden önce tek bir tıkla gezebiliyor.

İstenilen her yerde ve her zaman uygulamalara erişimi mümkün kılan Samsung Apps, ödemeli uygulamaların yanı sıra, ücretsiz uygulamalar başta olmak üzere kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Kredi kartıyla güvenli ve kolay ödeme olanağı sağlayan Samsung Apps, satın alınan ürünlerin bir yıl içinde tekrar indirilmesine de olanak tanıyor.

Kullanıcılara özel kampanya ve etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Apps içerisinde yer alan Satış Ofisi'ne kaydolarak kullanıcılar tarafından geliştirilecek ürünlerin satılması da mümkün.

Mart ayından itibaren Türkiye'deki cep telefonları, Samsung Apps uygulaması önceden yüklenmiş olarak satışa sunulacak. Uygulamaların kullanımı cihaza göre değişiklik gösteriyor.

http://www.samsungapps.com