Genel 03 MART 2010 / 12:58

Samsung Apps eğlence saçacak

Samsung Electronics uygulama mağazası Samsung Apps Türkiye'de de kullanıcıların hizmetine açıldı.

Samsung Electronics uygulama mağazası Samsung Apps Türkiye'de de kullanıcıların hizmetine açıldı.


Samsung Apps, kullanıcıların tek tıkla kapsamlı bir dizi oyun ve sosyal paylaşım uygulamalarına ve hatta e-kitaplara anında erişebilmelerine olanak sağlıyor.

İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, Singapur, Brezilya ve Çin'deki başarısının ardından Samsung Apps ile Türkiye'de kullanımı kolay ve akıllı telefon deneyiminin yaygınlaştırılması hedefleniyor. Kullanıcılar GPRS, 3G ya da Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla pratik uygulama menülerinde uygulamaları indirmeden önce tek bir tıkla gezebiliyor.

İstenilen her yerde ve her zaman uygulamalara erişimi mümkün kılan Samsung Apps, ödemeli uygulamaların yanı sıra, ücretsiz uygulamalar başta olmak üzere kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Kredi kartıyla güvenli ve kolay ödeme olanağı sağlayan Samsung Apps, satın alınan ürünlerin bir yıl içinde tekrar indirilmesine de olanak tanıyor.

Kullanıcılara özel kampanya ve etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Apps içerisinde yer alan Satış Ofisi'ne kaydolarak kullanıcılar tarafından geliştirilecek ürünlerin satılması da mümkün.

Mart ayından itibaren Türkiye'deki cep telefonları, Samsung Apps uygulaması önceden yüklenmiş olarak satışa sunulacak. Uygulamaların kullanımı cihaza göre değişiklik gösteriyor.

http://www.samsungapps.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun