Genel 22 EYLÜL 2010 / 14:12

Sahnedekiler amfi değil sadece sunta

Immortal'ın sahne arkası, ses sisteminin sadece bir görüntü olduğunu ortaya çıkardı.

Immortal'ın sahne arkası, ses sisteminin sadece bir görüntü olduğunu ortaya çıkardı.


Ünlü Heavy Metal gruplarından Immortal'ın California konserinden bir fotoğraf ortalığı karıştırdı. Ünlü grubun önünde durduğu ses sistemi sadece suntadan ibaret gibi gözüküyor. Kurulan ses sistemi ise sıradan bir stüdyoda karşımıza çıkabilecek türden.

Fotoğraf Gizmodo isimli internet sitesinde yayınlandı. Fotoğraf için birkaç fikir kafamızda oluştu. Öncelikle böyle bir ihtiyaç, seyirciyi etkileme gereğinden doğmuş olabilir. Bunun yanında yapılan müzik gereği daha sert görünme ihtiyacı da söz konusu olabilir.

Umarız daha önce coşkuyla dinlediğimiz hiçbir grubun sahnesinde böyle bir yanıltma yoktur. Eğer öyleyse, seyirci olarak kendimizi biraz aptal hissetmek yanlış olmayacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun