Genel 18 AĞUSTOS 2010 / 06:31

sahibinden.com TÜBİSAD üyesi oldu

TÜBİSAD üyesi olan sahibinden.com bilişime katkıda bulunmak istiyor.

TÜBİSAD üyesi olan sahibinden.com bilişime katkıda bulunmak istiyor.


sahibinden.com Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği TÜBİSAD’ın üyesi oldu. Aynı zamanda sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş TÜBİSAD Yönetim Kurulu’nda önümüzdeki dönemde görev alacak.

Haziran 2010 itibariyle başlayan sahibinden.com’un TÜBİSAD üyeliği ilgili olarak Burak Ertaş, e-ticaret sektörünü ilgilendiren konularda aktif rol alabilmek adına TÜBİSAD üyesi olmanın kendileri için önemli bir adım olduğunu belirtti.

Ertaş “TÜBİSAD üyeliğiyle amacımız e-ticaret sektörünün önemli bir şirketi olarak bilişim dünyasının gelişimine katkıda bulunmaktır. Ayrıca sektörümüzle ilgili düzenlemelerde karar vericilerle iletişim içerisinde hareket etmenin hızla büyüyen Türk e-ticaret sektörünün gelişmesine yardımcı olacağına inanıyoruz. TÜBİSAD çalışmaları çerçevesinde öncelikli olarak Türkiye’deki e-ticaretin ve dijital medyanın geliştirilmesi, KOBİ’lerin düşük maliyetlerle etkin geri dönüşler alınan çevrimiçi satış ve pazarlama dünyasında daha fazla yer alması gibi konularda etkin faaliyet göstereceğiz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun