Genel 08 EKİM 2011 / 16:33

Sahada çalışanlar kontrolünüz altında

Araç takip ve filo yönetim sistemleriyle kurumlara, sahadaki çalışmalarını fiziksel olarak takip edebilme ve yönetebilme imkânı sunan Peyk 24, CeBIT Bilişim Eurasia ‘11’de hem araç takibi hem de şahıs takibi çözümlerini tanıtıyor.Donanım ürünlerinin ithal olduğunu, yazılımınsa şirketin kendi Ar-Ge ekibi tarafından geliştirildiğini ifade eden Peyk 24 Genel Müdürü Fuat Polat, 7/24 çalışan veritabanına gönderilen bilgilerin müşteri tarafından her zaman web’den olarak görüntülenebildiğini söyledi. “Aracın nerede durduğu, ne zaman hareket ettiği ve hangi aracın kim tarafından kullanıldığı görüntülenebiliyor” diyen Polat, NASA’nın çözüm ortağı Enfora tarafından sağlanan donanımları esnek ve kullanışlı yazılımlarla besleyerek başarılı çözümler orataya koyduklarını belirtti. Yazılımın konum takibi modülünün ise müşterinin portföyünde bulunan noktalara çalışanın ulaşıp ulaşmadığını tespit edebildiğini vurgulayan Polat, aynı modülün kullanıldığı şahıs takibi çözümlerinin ise başta dış mekân sporları olmak üzere birçok alanda kullanıldığını dile getirdi.
YORUMLAR
Nazmi POLAT 09 NİSAN 2013 / 16:48 0 0
Ahmet bey merhaba ;
Sanırım yanlış firmadan bahsediyorsunuz bizim firmalarımız gayet memnun ve müşterilerimize destek konusunda hiç bir sıkıntımız yok . Hangi firma olduğunuzu söylerseniz daha ayrıntılı bilgi veririz.

SAYGILARIMLA
zeynep sude polat 07 NİSAN 2013 / 15:33 0 0
sen kıskanıyorsun galiba çok da güzel bir firma memnun değilsen etme alışverişini. anladım bn durumu sen kıskanıyosun kesinnnn
demet 07 NİSAN 2013 / 15:30 0 0
bnde katılıyorum güzel bir firma...
ahmet 24 EYLÜL 2012 / 13:38 0 0
çok kötü bir firma kesinlikle bu firmadan alışveriş yapmayın. ne zamanında teslimat verirler ne yeterli destek verirler. ürünleri beş para etmez, bunlar benim şahsi görüşlerim değil iki firmaydık ikimize yeter dedirttiler. ciddi sıkıtnıları olan bir firma kesinlikle önermem...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun