Genel 09 EKİM 2010 / 14:43

Sağlık Bakanlığı uygulamaları CeBIT’te

Sağlık Bakanlığı CeBIT Bilişim Eurasia kapsamında 6. Salonda katılımcılarla buluştu.

Sağlık Bakanlığı CeBIT Bilişim Eurasia kapsamında 6. Salonda katılımcılarla buluştu.


Sağlık Bakanlığı CeBIT Bilişim Eurasia kapsamında 6. Salonda katılımcılarla buluştu. Bakanlığın standında SağlıkNET, İlaç Takip Sistemi, Aile Hekimliği Bilgi Sistemi, Merkezi Hastane Randevu Sistemi ve Yeşil Kart Bilgi Sistemi gibi vatandaşları birebir ilgilendiren uygulamalar hakkında bilgi veriliyor.

Sağlık Bakanlığı standında ayrıca Doktor Bilgi Bankası, e-Eğitim uygulamaları, Hasta Hakları Bilgi Sistemi, Yeşil Kart Bilgi Sistemi, İhale Bilgi Sistemi, İhale İlanları Yayın Portalı, Tıbbi Cihaz ve Malzeme Kayıt Sistemi, İK Yönetim Sistemi, Karar Destek Sistemi, Özel Poliklinik Bilgi Sistemi, Özürlüler Veri Bankası, Sağlık Kodlama Referans Sunucusu, Tele-Tıp Projesi, Performans Takip Sistemi ve Ulusal Organ Bekleme Listesi gibi uygulamalar hakkında da detaylı bilgi almak mümkün.

“Dumansız Hava Sahası”

Sağlık Bakanlığı CeBIT Bilişim Eurasia kapsamında katılımcıları “Dumansız Hava Sahası” hakkında bilgilendiriyor ve “Dumansız Hava Sahası”na davet ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun