Genel 22 TEMMUZ 2010 / 12:08

ROCK TATİLİ başlıyor

5 gün sürecek olan ROCK TATİLİ pek çok efsaneyi biraraya getiriyor.

5 gün sürecek olan ROCK TATİLİ pek çok efsaneyi biraraya getiriyor.


Poem Organizasyon tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin en büyük kamp konaklamalı festivallerinden biri olan ROCK TATİLİ, 6. senesinde rock severleri 5 gün boyunca Foça İngiliz Burnu’nda müzik, eğlence ve tatile davet ediyor. 5 yılda 300 bin seyirciye ulaşan ve 900'ü aşkın müzisyenin sahne aldığı ROCK TATİLİ, 28 Temmuz - 1 Ağustos 2010 tarihleri arasında düzenlenecek.

Festival alanında; alanın her yerinde kolayca ulaşılabilecek tuvalet ve duşların yansıra, 5 gün boyunca düzenlenecek spor ve plaj eğlenceleri de yer alacak. 5 gün boyunca tatil yapacak olan festivalciler, yerli ve yabancı müzisyen ve grupların konserleriyle unutulmaz bir tatil geçirebilirler.

Festival biletlerinin satışa çıktığını ve Rock Tatili'nde getirilen vuvuzelaların kapıdan alınmayacağını da hatırlatalım.

Festival, kampçılara kapılarını 27 Temmuz tarihinde saat 16:00'da açacak. Ana sahnede yer alacak gruplar ve müzisyenler şöyle belirlendi: W.A.S.P, U.D.O, Primal Fear, Oi Va Voi,Hayko Cepkin, Kurban, Duman, maNga, Çilekeş, Moğollar, Erkin Koray, Yüksek Sadakat, Baba Zula, Kaçak, Acil Servis, Murder King, Luxus, Black Tooth, İhtiyaç Molası, Marsis, Asena Özçetin feat Karakedi, Affliction, Art Niyet, Parti, Asfalt Dünya, Demirhan Baylan, Cingi.

Bilet fiyatları ne kadar?

Kamp alanında konaklama sağlamayan kombine biletler 60 TL olarak belirlendi. Biletler 5 gün boyunca tüm etkinliklere ve konserlere katılım imkanı sağlıyor.

75 TL olan kamp + kombine biletler ise kamp alanında konaklama yapılarak festival alanında 7/24 avantajlar sağlıyor. Daha fazla bilgi için: http://www.rocktatili.com adresi ziyaret edilebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun