Genel 23 ŞUBAT 2010 / 10:44

Risk yönetiminde Gantek imzası

Gantek, bu sene dördüncüsü düzenlenen Active Academy Risk Yönetimi Zirvesi'nin sponsoru oldu.

Gantek, bu sene dördüncüsü düzenlenen Active Academy Risk Yönetimi Zirvesi'nin sponsoru oldu.


Gantek, 25 Şubat'ta Swiss Otel'de gerçekleştirilecek olan Risk Zirvesi'nde, işletmelerin rekabet güçlerini ve verimliliklerini artıran risk yönetimi çözümlerini finans profesyonellerine anlatacak. Üst düzey yöneticilerin risk yönetimi konusundaki tecrübelerini aktaracağı oturuma, Gantek Teknoloji Genel Müdürü Selda Bağdat Bahadır da konuşmacı olarak katılıyor.

Selda Bağdat Bahadır risk yönetimi ile ilgili yaklaşımlarını şöyle ifade ediyor: "Günümüz iş dünyasında risk, doğru yönetilebildiği takdirde rekabet gücüne dönüşebilecek fırsat anlamına gelebiliyor. Risk yönetiminin aktif olarak kullanılmasıyla kurumlarda krizlere karşı kurumsal refleksin gelişmesi sağlanıyor. Bu da krizlere tepki gösterme ve önlemleri hayata geçirme süresini kısaltabiliyor. Kurumların etkili ve verimli çalışabilmesi için söz konusu çözümlerin yerel uygulamalarla bütünleşik şekilde çalışmasını sağlamaları gerekiyor."

Dört yıldan bu yana düzenlenen ve finans sektörünün önemli etkinlikleri arasında yer alan Zirve ile birlikte, sektöre yön veren isimlerin bir araya getirilerek bu alandaki bilgi alışverişine katkıda bulunulması amaçlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun