Genel 02 TEMMUZ 2015 / 09:11

Rezervasyonda yeni çağ "Rezervin"

Yeni mobil uygulama Rezervin, kullanıcılara Türkiye’nin en iyi restoranlarına anında rezervasyon yapma imkânı sağlıyor. Rezervin uygulaması, dışarıda yemek yeme deneyimini mükemmelleştirmeyi amaçlıyor. Müşteriler ve restoranların beklentileri doğrultusunda Doğuş Grubu’nun restoran ve hizmet alanlarındaki tecrübesinden faydalanılarak hayata geçirilen Rezervin uygulamasında hem grup markaları hem de Türkiye’nin seçkin restoranları yer alıyor.

Doğuş Müşteri Sistemleri tarafından geliştirilen Rezervin sayesinde, artık müşteriler restoranları aramaya gerek duymadan, en seçkin mekanlarda mobil uygulama veya çağrı merkezi ile anında rezervasyon yapabiliyor. Ayrıca Rezervin, müşterilerine seçtikleri restoran hakkında detaylı bilgi, yer müsaitlik durumu, rezervasyon iptali, rezervasyon teyidi ve hatırlatma uyarıları gibi birçok faydayı da anlık olarak bir arada sunuyor.

Seçkin restoranlar elinizin altında …

Rezervin sayesinde, Türkiye çapında seçkin restoranlardan anında rezervasyon yapma ayrıcalığı artık kolaylaştı. App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen Rezervin ile şehrin en özel restoranlarında rezervasyon yapacak ve yeni mekânlar keşfedeceksiniz.

Restoranlar için ajandalara veda vakti

Müşteriler için ayrıcalıklı bir rezervasyon sistemi geliştiren Rezervin, restoranların da etkin rezervasyon yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve raporlama ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Rezervin sistemini kullanmaya başlayan restoranlar, mobil uygulama üzerinden rezervasyon alabiliyor, masa yönetimini dinamik olarak gerçekleştirebiliyor, iptal yönetimini verimlilik odağında yapıyor. Rezervin ile bekleme listesi yönetimi yapan restoranlar, doluluk oranlarını artırıyor, ajandalara veda ediyor.