Genel 21 EYLÜL 2010 / 10:13

Reeder Hybrid çift ekranıyla okuma deneyimini zenginleştiriyor

İdefix.com’un satışa sunduğu Reeder Hybrid, kitap okumanın yanında çokluortam deneyimi de yaşatıyor.

İdefix.com’un satışa sunduğu Reeder Hybrid, kitap okumanın yanında çokluortam deneyimi de yaşatıyor.


Online kitapçı İdefix.com, bir yandan e-kitap arşivini büyütürken, e-kitap okuyucu cihaz alternatiflerini de genişletmeye devam ediyor. Çift ekrana sahip e-kitap okuyucu cihazı Reeder Hybrid’i stoklarına ekleyen İdefix, böylece e-kitap okuyucu sayısını beşe çıkarmış oldu.

Gözü yormayan 6 inçlik bir e-ink ekran ile video ve web sayfalarını renkli izleme olanağı sunan cihaz, web ve çokluortam deneyimini bir arada sunuyor. 3,5 inçlik dokunmatik LCD ekranı ve Wi-Fi özelliği ile internette sörf yapılabilmesini sağlayan Reeder Hybrid, not alabilme, dahili sözlük, video oynatma gibi kullanışlı özelliklere sahip. Cihaz; özel not listesi, ayraç koyma, gramer düzeltme, otomatik tamamlama, Türkçe dil desteği gibi imkanlar da sağlıyor.

Şifreli kitapları bilgisayarlara ihtiyaç duymadan internet üzerinden indirebilen Reeder Hybrid, txt, html, ePub ve PDF gibi en sık kullanılan yayın formatlarını da destekliyor. Cihaz, dahili hoparlör ve mikrofonu sayesinde ses kaydı imkanı sunarken sesle komut desteği de veriyor. Tüm bunların yanı sıra Reeder Hybrid’in iddialara göre değiştirilebilir pili ile 6 saat boyunca video izlemek ve 7bin 500 sayfa e-kitap okumak mümkün oluyor.

310 gram olan ağırlığında ve 12 cm x 22,5 santim boyutlarındaki cihaz dahili olarak 2 GB’lık veri saklayabiliyor. Ayrıca cihazın depolama kapasitesi, harici bir MicroSD kart desteği ile 32GB’a kadar yükseltilebiliyor.

İdefix.com üzerinde KDV dahil 929 TL fiyatla sunulan cihaz, USB kablosu, kulaklık, hızlı başlangıç kılavuzu ve kılıfla birlikte geliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun