Genel 25 KASIM 2010 / 06:22

PS3 için 50'den fazla 3 boyutlu oyun yolda

Oyunlarda 3 boyut biraz yavaş başladı ama hızlı yol alacak gibi görünüyor.

Oyunlarda 3 boyut biraz yavaş başladı ama hızlı yol alacak gibi görünüyor.


Sony'nin PS3 konsolunu 3 boyutlu oyunları oynatacak biçimde güncellemesinin ardından oyuncular bu teknolojinin avantajını kullanan yeterince oyun çıkmadığından yakınırken, yeni gelen haber büyük bir dalganın müjdesini verdi. Sony'nin açıklamalarına göre 20'den fazlası iç geliştirme ve onay aşamasında olmak üzere 50'den fazla 3 boyuta uyumlu PS3 oyunu piyasaya çıkmak için şu aralar gün sayıyor.

Ancak görünen o ki bunların tamamı yeni oyunlardan ibaret olmayacak, zira ilgili rakamın önemli bir kısmını mevcut oyunların 3 boyuta uyarlamış halleri oluşturuyor. 3. boyuta gelmesi en heyecanla beklenen oyunlardan biri ise şüphesiz Killzone 3.

Killzone 3'ün Move kumandasını da destekleyeceğini düşünürseniz, şimdiden salonun ortasında geniş bir yer açmakta fayda var.

Detayları bu adreste bulabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun