Genel 02 ARALIK 2008 / 14:53

Pronected'a Aktif İleti Grubu’ndan yatırım desteği

Aktif İleti Grubu’nun 1,5 milyon dolarlık yatırımla yüzde 70’ine ortak olduğu Pronected, önümüzdeki bir yıl içinde 500 bin üyeye ulaşmayı amaçlıyor.

Aktif İleti Grubu’nun 1,5 milyon dolarlık yatırımla yüzde 70’ine ortak olduğu Pronected, önümüzdeki bir yıl içinde 500 bin üyeye ulaşmayı amaçlıyor.


Tüm dünyada giderek yaygınlaşan iş ağı kavramına yeni bir boyut kazandıran Pronected, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu’da yapılanmasını hızla sürdürüyor. 2009 yılından itibaren farklı avantajlar içeren üyelik seçenekleri sunmaya başlayacak olan Pronected’a www.pronected.com adresinden ulaşılabiliyor ve ücretsiz olarak üye olunabiliyor.


Küresel bir marka yaratma hedefiyle Pronected’a yatırım yapmaya karar verdiklerini dile getiren Aktif İleti Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Köse şunları söyledi: “Aktif İleti Grubu olarak yenilikçi ve fark yaratan projelere ilgi duyuyor ve değer veriyoruz. Tüm işlerimizde topluma ve iş dünyasına değer katma anlayışını ön planda tutuyoruz. Pronected ile tanıştığımızda sistemin kusursuz ve kullanışlı yapısından, iş dünyasının ihtiyaçlarını kavrama ve çözüm üretme yaklaşımından etkilendik. Değişik ülkelerde milyonlarca kilometrekarede hizmet veren fiziki lojistik ağımız ile Pronected’ın sanal ortamdaki iş ağının sinerjisinden doğabilecek yenilikler ve inovatif hizmetler bizleri heyecanlandırdı. İki yıla yayılan bir süreç içerisinde gerçekleştireceğimiz 1,5 milyon dolarlık yatırımla Pronected’ı yurtdışında lokal ofisler aracılığıyla tanıtıp hızla büyütmeyi ve küresel bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz”.


Pronected Genel Müdürü Hakan Kadir Erdemir ise, “Bugün geldiğimiz noktada Aktif İleti Grubu’nun yatırımı ile çalışmalarımıza hem yurtiçinde hem de yurtdışında hız vermiş bulunuyoruz. Romanya, Ukrayna ve Rusya operasyonlarının ardından Avrupa ve Ortadoğu’daki farklı ülkelerde de faaliyet göstereceğiz. Bu ülkelerin her birinde kendi ofislerimizde deneyimli çalışanlarla faaliyet gösterecek ve alanımızda liderlik hedefiyle hareket edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Cem Kartal 20 AĞUSTOS 2013 / 12:41 0 0
Yusuf Bey önce Aktif İletiyi adam gibi yönetsinde ondan sonra başka firmalar alsın. Dışarıda müşteri memnuniyeti diye car car atıyorlar, bir müşteri hizmetleri bile yok.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun