Genel 18 ARALIK 2009 / 14:24

Projeler eTR Ödülleri için yarışıyor

Finalistlerin belirlendiği yarışmanın ödül töreni 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek

Finalistlerin belirlendiği yarışmanın ödül töreni 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek


Bu yıl Turkcell Ana Sponsorluğu'nda yedincisi gerçekleştirilecek olan eTR Ödülleri’nde ''Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler'', ''Kamudan İş Dünyasına e-Hizmetler'', ''Kamudan Kamuya e-Hizmetler'', ''e-Devlet Yolunda e-Belediye Kıyaslama Çalışması 2009-Özel Ödülü'' ve örnek e-Devlet uygulamalarına verilecek özel ödüller Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından verilecek.

7. eTR Ödüllerine bu yıl 16 başvuru yapıldı ve uzman değerlendiriciler tarafından yapılan incelemenin ardından 9 proje finale kalmaya hak kazandı. Yapılan yazılı açıklamada finale kalan e-Devlet uygulamaları ve kurumlar ise şunlar; Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Çevre ve Orman Bakanlığı, Söke Belediyesi, Şişli Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, Gümrük Müsteşarlığı, Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü ve Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun